Lajme

​Sulmohet personi zyrtar në Skenderaj

05/25/2019 17:00
nga:A. R.

Një person zyrtar në Skenderaj ka njoftuar se tre të dyshuar meshkuj e kanë sulmuar fizikisht duke i shkaktuar frakturë në gisht dhe e kanë kanosur me armë.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Rasti është duke u hetuar nga njësitë relavante policore.