Lajme

​Një femër dhe një mashkull të dehur përleshen mes vete

10/28/2019 11:31
nga:B. D

Policia ka arrestuar një mashkull dhe një femër të cilët nën ndikim të alkoolit janë përleshur fizikisht në mes vete.

Si pasojë të njëjtit kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor. Ngjarja ka ndodhur në Llapnasellë ku me vendim të prokurorit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje.

11/17/2019 15:20

Policia shqiptare në Morinë gjen në autobusin me fansa kosovarë një çantë me fishekzjarrë