Lajme

​8 momente të jashtëzakonshme të vitit 2017

12/31/2017 20:08
nga:FL.B

8 momente të jashtëzakonshme të vitit 2017.

Trump zemërohet me stafin e tij.

Presidenti Trump u irritua jashtëzakonisht shumë me stafin e tij të lartë dhe ekipin e komunikimit pasi lejuan Prokurorin e Përgjithshëm Jeff Sessions të vidhte vëmendjen pas fjalimit të tij në Kongres, thanë burimet për CNN.

Zemërim në rrugë

Një kamerë amatore kapi momentin kur u ndeshën një motor dhe një makinë dhe rezultoi në nxjerrjen nga rruga të një kamioni.

Një ulje e trazuar

Një Avion A380 luftoi me një erë të fortë gjatë uljes në aeroportin ndërkombëtar të Duzeldorfit në Gjermani.

Shprehja e Hillarit

Një foto e Hillary Clinton duke lexuar raportin ‘Starapolis Star’ rreth Mike Pence duke përdorur llogari private të postës elektronike, ndërkohë që ai ishte guvernator, shkoi online viral.

Një shuplakë

Interneti u mahnit nga kjo goditje dore mes çiftit të parë presidencial në Izrael.

Era që të fluturon

Videoja e sigurisë kapi momentin kur erërat e rënda dërguan 4-vjeçaren Madison Gardner duke fluturuar me derën e saj të përparme.

Një surprizë e luanit të detit

Një familje turistësh po ushqente një luan deti në British Columbia kur u hodh nga uji dhe tërhoqi një vajzë të vogël.

Hedh poshtë debatin

Pas debatimit të mesnatës së kaluar, John McCain tronditi kolegët e tij të Senatit duke votuar “jo” për “shfuqizimin e dobët” të Obamacare.

10/01/2018 19:53

Qytetarin e pyesin nëse i pëlqen Rita Ora apo Dua Lipa, por përgjigja e tij është epike – ja çka thotë!