Showtime

​ “Për ju femrat që s’keni kaluar kurrë orgazëm dhe ju meshkuj që s’i hidhni naftë makinës”

11/11/2017 13:37
nga:FL.B

Gjatë ditës së djeshme këngëtarja Bleona Qereti ka publikuar një video në të cilën ka treguar se ka nisur proçedurën e “ngrirjes” së vezëve.

Shumë nga ndjekësit e saj në rrjete sociale e kanë gjykuar këtë vendim të këngëtares. Ky gjykim ka sjellë që kantautori Elton Deda të reagojë ashpër përmes një postimi në Facebook ku shkruan:

“Sapo u futa në këtë shtëpi virtuale të shpirtrave të sëmurë pashë një ulërimë perverse ndaj Bleonës. Të gjithë masturbuesit femrat ziliqare, që s’kanë patur asnjë orgazëm gjatë jetës, gjithë çunat kampionë që akoma nuk i hudhin naftë makinës, të gjithë u treguan tepër të zgjuar duke dhënë mendime të vyera. Vallaj jeni tepër simpatike. Nuk u morët kurrë me punët tuaja, prandaj ju tremb historia e termometrit” – përfundon Deda.

11/26/2018 15:49

Bleona Qereti lëshon një deklaratë të fortë për burrat!