Showtime

​ Françeska Jaçes sa nuk i pëlcet gjoksi, shikoni gjendjen e saj

01/13/2018 20:46
nga:Lorik J

Françeska u bë e njohur qysh me pjesëmarrjen ne ‘Big Brother 5’ sikur brenda ashtu edhe jashtë saj ajo mori vëmendje të madhe , shkruan Kosovarja.

Qysh nga dalja e shtëpisë më të madhe ajo u bë pjesë thashethemeve për jetën private, udhëtimet e shpeshta jashtë vendit, shopping nëpër dyqanet më të shtrenjta, darka të shumta dhe një jetë luksoze.

Ajo është vetëm 24 vjeçe dhe bën një jetë plot shpenzime dhe një standard të lartë të jetës. Së fundmi ajo ka realizuar një set fotografik me fustanet e njërës nga dizanjereve të Kosovës, ku si modele ka zgjedh Françeskën e cila është aq bombastike, ajo vërtetë rrezaton dhe është nxjerr në pah e gjithë bukuria e saj.

Por ajo çka bije në sy është gjoksi që të jep përshtypjen se do I pëlcas, por gjithsesi ajo shkëlqen në të gjitha fustanet.

07/27/2018 19:06

Modelja shqiptare provokon nga plazhi!