Sporti

​​Haradinaj uron Norën Gjakovën dhe Distria Krasniqin

01/19/2018 21:01
nga:A. R.

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj i ka uruar Nora Gjakovën dhe Distria Krasniqin për medaljet e fituara sot në Tunizi.

“Flamuri i Kosovës u ngrit edhe sonte në Tunizi, ku në garat e xhudos ‘Tunis Grand Prix 2018’ Nora Gjakova fitoi medajlen e artë dhe Distria Krasniqi medaljen e argjendtë. I uroj nga zemra vajzat tona, pa harruar edhe trajnerin e palodhshëm Driton Kuka.Urime Kosovë