Sporti

ZYRTARE: Ylli i Real Madridit vazhdon deri në vitin 2022 (FOTO)

09/13/2017 15:07
nga:L H

Marcelo ka konfirmuar të ardhmen e tij në Real Madrid.

Real Madrid ka zyrtarizuar arritjen e marrëveshjes për vazhdimin e kontratës me mbrojtësin Marcelo.

Ylli brazilian ishte i lidhur me klubin deri më 30 qershor 2020, kurse tani ka konfirmuar të ardhmen e tij në Real Madrid deri më 2022.

Të enjten në ora 14:00, Marcelo do të paraqitet në konferencë për media për ta zyrtarizuar nënshkrimin e kontratës së re në Santiago Bernabeu.

09/21/2017 23:17

“Reali ka lojtarin më të mirë në botë dhe Benzeman, nuk i duhet tjetër sulmues”