Sporti

Zyrtare: Ronaldo dridh Realin me lajmin e fundit (FOTO)

06/16/2017 14:12
nga:Gazeta Blic

Cristiano Ronaldo do të largohet nga Real Madrid.

Cristiano Ronaldo është në pushime, por nuk do të kthehet në Madrid.

Mediat spanjolle konfirmojnë lajmin e publikuar nga “A Bola” se ylli portugez dëshiron të largohet nga Spanja dhe Real Madrid pas akuzave për evazion fiskal.

“AS” shkruan se Ronaldo ka vendosur të largohet nga Real Madrid pas fitores ndaj Juventusit në finalen e Ligës së Kampionëve.

11/20/2017 16:12

Lojtarët e ftuar nga Zidane për ndeshjen ndaj Apoelit, mungon kryesori