Sporti

Zyrtare: Real Madridit i mungojnë këta lojtarë ndaj Levantes (FOTO)

09/08/2017 20:58
nga:L H

Zinedine Zidane, trajneri i Real Madridit, ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen ndaj Levantes, e cila luhet nesër nga ora 13:00.

Strategu francez ka vendosur që për këtë ndeshje mos të ftojë në ekip Luka Modricin dhe Keylor Navasin.

Zidane dëshiron t’i pushoj lojtarët ndeshje pas ndeshje, pasi për 23 ditë do të zhvillojë 7 takime.

Kurse, Real Madridit në këtë takim do t’i mungojë Cirstiano Ronaldo i suspenduar dhe Raphaël Varane i lënduar.

09/22/2017 22:00

De Biasin e pret ferri qysh nesër në La Liga, këtë kundërshtarë as në ëndërr nuk e ka dëshiruar (FOTO)