Sporti

Zyrtare: Jovetic transferohet tek gjiganti nga Spanja

01/10/2017 13:47
nga:Gazeta Blic

Stevan Jovetic është transferuar te skuadra spanjolle Sevilla

Këtë e ka bërë të ditur vetë sulmuesi i Malit të Zi, duke postuar një foto në rrjetin social Instagram.

Ai ka shkruar poshtë Sevilla dhe kjo nënkupton që sulmuesi i shtetit fqinjë është transferuar te klubi spajoll

Jovetic tek Interi ishte transferuar nga Manchester City por asnjëherë nuk i kishte bindur drejtuesit e klubit nga qyteti i modës shkruan GazetaBlic.com

Jovetic ka gjasa të debutoi përballë Real Madridit./GazetaBlic.com

02/21/2018 22:35

Sevilla dhe Manchester United ndahen në paqe, gjithçka vendoset në Old Trafford