Sporti

Zyrtare: Dënohet Manchester United

03/17/2017 19:28
nga:Gazeta Blic

Manchester United është dënuar pasi nuk arriti të kontrollojë lojtarët në ndeshjen me Chelsean.

United është dënuar me një shumë të konsiderueshme parash nga Federata Angleze e Futbollit, pas sjelljeve të futbollistëve të saj në ndeshjen ndaj Chelsea.

Skuadra e drejtuar nga Jose Mourinho janë dënuar me një gjobë prej 20.000 funtave. Ata kanë pranuar dënimin dhe do ta paguajnë shumën e kërkuar nga FA.

12/16/2017 16:17

Pas Liverpoolit, Kovacicin po e dëshiron me çdo kusht edhe kjo skuadër e madhe angleze