Sporti

Zidane i përgjigjet Ronaldos

06/18/2017 20:02
nga:Gazeta Blic

Zidane i është përgjigjur Ronaldos pasi ky i fundit ka kërkuar largimin nga Reali.

Cristiano Ronaldo ka pranuar një thirrje nga kryetrajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, i cili e ka lutur Ronaldon që të qëndrojë, sipas Marca.

Të dy besohet të kenë një raport të shkëlqyeshëm, dhe Reali shpreson se legjenda franceze mund t’ia kthejë mendjen Ronaldos i cili ka thënë se do të largohet nga Real Madrid.

Për portugezin, interesim kanë shprehur Paris Saint-Germain dhe ish-klubi Manchester United.

11/24/2017 21:49

Real Madrid – Malaga, Zidane publikon listën e lojtarëve për këtë ndeshje