Sporti

Zbulohet arsyeja pse Barcelona nuk mori pjesë në ceremoninë e FIFA-s

01/09/2017 19:16
nga:Gazeta Blic

Andres Iniesta ka falënderuar FIFA-n dhe gjithë ata që kanë votuar lojtarët e Barcelonës në formacionin e vitit.
Ai ka sqaruar edhe arsyet se pse Barcelona mungon në ceremoninë e FIFA-s.

“Mirëmbrëma, si kapiten i Barcelonës më duhet të falënderoj FIFA-n dhe FIFAPro. Na vjen keq që nuk jemi atje në këtë ceremoni pasi jemi kemi ndeshje në Kupën e Mbretit”, ka deklaruar Iniesta në një lidhje të drejtpërdrejtë, duke uruar të gjithë ata që fitojnë sonte çmime.

05/24/2018 18:07

Plani B i Barçës është i frikshëm, ja blerjet e planifikuara dhe skema e re në fushë