Showtime

‘Xhesika’ poston video nga ndërhyrja kirurgjike (VIDEO)

05/19/2017 18:01
nga:N S

Aktorja e ‘O sa mirë’ Arta Nitaj është personazhi më i përfolur i muajve të fundit.

Për të thuhet se është në lidhje me djalin e Presidentit Thaçi, Endritin.

Rosen Center
‘Xhesika’ ka postuar mbrëmë një video ku shihet në spital teksa i mbushin mollëzat me botox.

Ajo jo vetëm që e ka pranuar ndërhyrjen, por edhe e ka bërë publike.

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme.

Platelet-rich plasma (PRP) @spitalibahcecikosove

A post shared by •Arta Nitaj (@artaanitaj) on

02/10/2018 15:27

Kjo fotografi tregon raportin mes Sasës dhe Xhesikës