Showtime

Vjen urimi i parë për martesën e Tunës!

01/11/2017 16:45
nga:M H

Këngëtarja Altuna Sejdiu, është vazhdimisht prezentë në mediat tona, e  shkak i kësaj pranie pa dyshim që është  lidhja e saj me Patris Berishen, shkruan GazetaBlic.

Çifti janë në pritje edhe të fëmijës së parë dhe si  duket ata do ta kurorëzojnë  dashurinë e tyre.

E para që uron këngëtaren  është kreatorja e njohur Vjollca Llapashtica, e cila përmes një fotografie të postuar në rrjetin social “SnapChat” ka shkruar “Urime Tuna”

 

03/02/2018 18:27

Patris Berisha e ‘kallë’ me ‘def’ këngën e Majkut dhe Capital T (VIDEO)