Vjen urimi i parë për martesën e Tunës!

11 January 2017, 16:45

Vjen urimi i parë për martesën e Tunës!

Këngëtarja Altuna Sejdiu, është vazhdimisht prezentë në mediat tona, e  shkak i kësaj pranie pa dyshim që është  lidhja e saj me Patris Berishen, shkruan GazetaBlic.

Çifti janë në pritje edhe të fëmijës së parë dhe si  duket ata do ta kurorëzojnë  dashurinë e tyre.

E para që uron këngëtaren  është kreatorja e njohur Vjollca Llapashtica, e cila përmes një fotografie të postuar në rrjetin social “SnapChat” ka shkruar “Urime Tuna”

 

Shpërndaje

  • Blic Google+

Të Fundit nga Rubrika

Foto dhe Video e Dites