Cool

Videoja që po bën xhiron e botës/ Hyn të vjedhë makinen, por brenda gjen çiftin duke bërë seks (VIDEO)

07/17/2017 22:02
nga:D.I

Një hajdut i makinave është bër hit në internet me veprimin e tij. Në videon e mëposhtme një hajdut shihet duke ecur nëpër rruge dhe shumë ngadalë afrohet te një makinë e cilë ishte shumë luksoze nga pamjet që shihen.

Hajduti, mbase i ri në këtë “profesion”, tenton që të hap këtë vetur me një mjet të panjohur, por për shkak të xhamave të zi që i kishte kjo veturë, ai nuk e vërente se aty brenda ishte duke bërë seks një çift. Menjëherë pasi ai tentoi të hapte veturën, pronari i makinës del shpejt nga vetura lakuriq ashtu siç ishte për të kapur hajdutin, por që ai tashmë veq kishte ikur nga makina. Pronari i makinës i ka kërkuar pamjet nga kamerat e sigurisë në mënyrë që ti jepet një pamje më e mirë policisë, që të kapet hajduti.

04/09/2018 07:46

Bie me të madhe shitja e veturave me dizel në Gjermani