Sporti

“Verratti nuk do të transferohet te Barcelona”

06/15/2017 23:52
nga:Gazeta Blic

Max Allegri ka thënë se Marco Verratti nuk do të transferohet tek Barcelona.

Bosi i Juventusit ka deklaruara se mesfushori italian është një lojtar i madh, dhe do të qëndroj tek PSG-ja.

“Ai është një lojtar i madh. Marco është lojtar i PSG-s dhe do të qëndroj tek Parisi”, ka thënë Allegri për Corriere dello Sport.

“Unë nuk e besoj që ai do të largohet nga Franca, pasi është i lumtur atje, këto janë vetëm spekulime të disa mediave”, ka shtuar trajneri i Juventusit.

05/22/2018 16:00

Gjashtë lojtarët e Barcelonës që do të largohen në merkaton e verës