Lajme

Vazhdon seanca e jashtëzakonshme për Haradinajn

01/10/2017 16:35
nga:R A

Mbahet seanca e jashtëzakonshme e Kuvendit të Kosovës për ndalimin e kryetarit të AAK-së, Ramush Haradinaj në Francë.

02/09/2018 21:45

Reagon këshilltari i kryeministrit: S’ka as ndarje e as shkëmbin territoresh mes Kosovës dhe Serbisë