Showtime

Valdrin Sahiti në skena të nxehta me gruan, publikohen imazhet (Foto)

10/01/2017 20:04
nga:M H

Stilisti i njohur Valdrin Sahiti dhe e dashura e tij Edita Ramadani dashurinë e tyre disa vjeçare e kanë kurorëzuar me martesë në Las Vegas.

Këtë martesë, dyshja e kanë organizuar në një prej resorteve më luksoze të metropolit amerikan, me një dasmë private.

Pas dasmës çifti i ri kanë ardhur me disa imazhe me skena të nxehta të cilat i kanë publikuar edhe në Instagram.

02/22/2018 09:41

Sulmi vetëvrasës që kishte cak Ambasadën Amerikane përmes fotografive dhe videove