Vajza rrezitet toples por vjen anakonda (VIDEO)

12 January 2017, 11:54

Vajza rrezitet toples por vjen anakonda (VIDEO)

Një shaka jashtë çdo logjike.

Një vajzë po shijonte diellin dhe ishte topless.

Por dy miq të saj i kanë bërë ndoshta shakanë më mizore.

Ata i hodhën një gjarpër anakonda të padëmshëm.

Frika e vajzës kur kupton se çfarë po i lëviz në trup, është tejet e madhe.

Shpërndaje

  • Blic Google+

Të Fundit nga Rubrika