Showtime

Uuff çfarë pjeshke… (FOTO+18)

03/20/2017 19:00
nga:N S

Ajo është një nga femrat më seksi të planetit dhe kjo pjesë as që nuk mund të vihet fare në diskutim.

Fotot e modeles Rosie Roff, janë kthyer hit në Instagram, ku çdo ditë numri i adhuruesve të saj sa vjen dhe rritet. Për më shumë shijojini këto foto magjepsëse.

03/21/2017 20:52

Pastaj thonë që fajin e ka gjithnjë “abuzuesi”, shihni provokimet totalisht nudo të kësaj modele (FOTO+18)