Sporti

Unitedi rikthen epërsinë ndaj Anderlechtit, shënon Rashford (VIDEO)

04/20/2017 23:24
nga:Gazeta Blic

Marcus Rashford ka shënuar për 2-1, në minutën e 107 të vazhdimeve.

02/21/2018 22:35

Sevilla dhe Manchester United ndahen në paqe, gjithçka vendoset në Old Trafford