Sporti

United shkon tutje në çerekfinale të Europa League (VIDEO)

03/16/2017 23:06
nga:Gazeta Blic

Manchester United është kualifikuar në çerekfinale të Europa League, duke eliminuar Rostovin me rezultat të përgjithshëm 2:1.

Djajtë e Kuq fituan 1:0 në “Old Trafford” duke u kualifikuar kështu në çerekfinale të Europa League.

Golin e vetëm dhe të fitores në këtë ndeshje e shënoi mesfushori spanjoll Juan Mata në minutën e 70-të.

04/17/2018 09:55

Arsenal dhe Manchester United interesohen për lojtarin e kombëtares së Serbisë