Sporti

UEFA i bën gati goglat për shortin e gjysmëfinales (VIDEO)

04/21/2017 11:01
nga:Y.K

UEFA tashmë ka bërë përgatitjet për shortin e gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve dhe Europa Lëngues. Shorti do të tëriqet në ora 12:00

Në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve janë kualifikuar këto ekipe: Real Madrid, Atletico Madrid, Monaco dhe Juventus.

Kurse, në gjysmëfinale të Europa League janë kualifikuar këto skuadra: Manchester Untied, Celta Vigo, Ajax dhe Lyon.

04/20/2018 19:34

Del Bosque: Kjo skuadër do ta fitojë Ligën e Kampionëve