Showtime

U nda nga Fjorentina, por… kjo është ‘bisha’ seksi që i ka hedhur ‘grepat’ Olsit

08/12/2017 21:29
nga:D.I

Sapo u nda nga Fjorentina, Olsi është bërë beqari më i kërkuar në treg.

Një nga vajzat që i ka hedhur grepin është kushërira e Rike Rocit, Irid Oxa.

Ajo e ngacmon shpesh atë në komente në Instagram dhe tashmë përflitet për një lidhje të mundshme mes tyre.

Në një foto të Olsit, përshkrimi i së cilës ishte “Bye, bye”, Irid shkroi: “Nuk ka nevojë për fjalë të tjera”.

Së bashku me kushërirën e saj, u cilësuan si tifozet më seksi të Kombëtares Shqiptare në Europianin e Francës.

03/18/2018 19:31

Befason Lutfi Haziri, publikon fotografi provokuese të vajzës së tij