Sporti

Tre gola të shpejtë në takimin Tottenham – Dortmund (VIDEO)

09/13/2017 21:07
nga:L H

Tottenhami është duke e mundur Dortmundin me epërsinë 2:1 pas 15 minutave lojë, me golat e Son dhe Harry Kane. Për mysafirët shënoi Yarmolenko.

09/20/2017 13:32

​”Kane do të largohet nëse Tottenhami nuk fiton trofe”