Sporti

Tre gola të shpejtë në takimin Tottenham – Dortmund (VIDEO)

09/13/2017 21:07
nga:Gazeta Blic

Tottenhami është duke e mundur Dortmundin me epërsinë 2:1 pas 15 minutave lojë, me golat e Son dhe Harry Kane. Për mysafirët shënoi Yarmolenko.

11/17/2017 09:50

Këtë të shtune luhen katër super ndeshje në Evropë (FOTO)