Sporti

Transferi i Real Madridit dështon në ditën e parë (VIDEO)

07/11/2017 09:51
nga:Y K

Theo Hernandez, lojtari i ri i Real Madridit, është bërë horë para tifozëve të Los Blancos
Mbrojtësit francez, Theo Hernandez nuk i ka shkuar gjithçka mirë gjatë prezantimit te Real Madridit.

Ish anëtari i Atletico Madridit dhe Alavesit nuk ka arritur të zhongloj topin si duhet duke u koritur para tifozëve, shkruan Express.

Për më shumë shikojeni videon

07/27/2017 19:15

Tifozët e Realit kanë vendosur: Ky yll nga ‘BBC’ duhet të largohet (FOTO)