Sporti

Tmerrohen tifozët e Realit nga kjo foto e Bale (FOTO)

03/20/2017 11:40
nga:Y.K

Që Gareth Bale ende ka probleme me kyçet e këmbës, e tregon më së miri kjo foto.

Ai pas ndeshjes me Athletic Bilbaon, i ka vënë akuj këmbëve të tij – dhe kjo tregon pse uellsiani ende nuk po mund të japë më të mirën e tij që nga operimi që bëri në nëntor të vitit të kaluar.


12/11/2017 15:20

Tifozi i Real Madrid reagon në mënyrë të çmendur pas shortit me PSG-në (VIDEO)