Sporti

Tmerrohen tifozët e Realit nga kjo foto e Bale (FOTO)

03/20/2017 11:40
nga:Y K

Që Gareth Bale ende ka probleme me kyçet e këmbës, e tregon më së miri kjo foto.

Ai pas ndeshjes me Athletic Bilbaon, i ka vënë akuj këmbëve të tij – dhe kjo tregon pse uellsiani ende nuk po mund të japë më të mirën e tij që nga operimi që bëri në nëntor të vitit të kaluar.


06/26/2017 22:49

Na pret verë “e nxehtë”, ja sa ‘El Clasico’ do të luhen brenda më pak se një muaji (FOTO)