Lajme

Tjetër viktimë nga i ftohti në Shqipëri, 67 vjeçarja gjendet e vdekur në banesë

01/11/2017 18:18
nga:M H

Numri i viktimave nga i ftohti është rritur në Shqipëri.

Së fundi raportohet se një grua është gjetur e pajetë në qytetin e Durrësit. Ajo është e moshës 67-vjeçare dhe mendohet se ka ndërruar jetë prej tre ditësh, shkruan Lapsi.al.

Trupi i saj u gjet në banesë nga forcat zjarrfikëse. Pritet që ekspertiza mjeko-ligjore të përcaktojë shkaqet e vdekjes, por dyshohet paraprakisht se vdekja i ka ardhur nga i ftohti.

12/15/2017 22:21

Reshje intensive në gjithë vendin, rrezik përmbytje