Lajme

Therje me thikë në Prizren

08/13/2017 17:04
nga:N S

Dy persona janë arrestuar në Prizren, pasi që pas një fjalosje, njëri nga të dyshuarit ka sulmuar fizikisht duke e therur me thikë viktimën.

Viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor, ndërsa me vendim të prokurorit dy të dyshuarit, pas intervistimit janë dërguar në mbajtje.

05/25/2018 14:39

Tjetër vdekje tragjike në Kosovë, vajza bie nga një kat i lartë i ndërtesës në Prizren