Geek

Telefoni Project Tango arrin në verë

05/19/2017 20:11
nga:M H

Në fillim të vitit në panairin CES 2017 ekipi nga Asus prezantoi telefonin ASUS ZenFone AR.

Interesant është fakti se bëhet fjalë për telefonin Project Tango, që do të thotë se Lenovo nuk është më e vetmja kompani e cila prodhon pajisje të tilla.

Lajm i mirë është se lansimi i telefonit nuk është shtyrë dhe se Google kohë më parë konfirmoi se telefoni do të arrijë në verë.

Fatkeqësisht, ende nuk kemi informacione se sa do të kushtojë telefoni ASUS ZenFone AR, por në bazë të specifikave të tij nuk duhet pritur të jetë telefon i lirë, transmeton KosovaPress.

05/22/2018 12:32

Trump refuzon telefonin e mbrojtur