Showtime

Të pasme gjigante! Rivalja më e re e Kimit është kjo seksbombë venezuelase (Foto)

07/09/2017 22:30
nga:M H

Ajo është një ndër femrat me të pasmet më seksi dhe më të mëdha në botë momentalisht.

Maria Villalba numëron mbi 65 mijë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, të cilët i qeras vazhdimisht me fotografi joshëse, shkruan Gazeta Express.

Se pse modelja seksi 29-vjeçare nga Venezuela ka aq shumë ndjekës ju tregojnë më së miri fotografitë më poshtë.

07/17/2017 13:01

Kjo modele ka shumë muskuj, të pasme gjigante por të gjithë meshkujt po i çmend (Foto)