Showtime

Të gjithë sytë te modelja superseksi (Foto)

09/13/2017 19:05
nga:F.B

Bukuroshja Emily Ratajkowski është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo gjithmonë arrin të tërheqë vëmendjen ngado që shkon.

Modelja seksi së fundmi ka postuar një fotografi në profilin e saj në Instagram ku duket tejet seksi.

E veshur me pantallona ngjyrë portokalli e me një buzë të shkurtër, ajo kishte mahnitur të gjithë njerëzit rrugëve të New Yorkut.

09/19/2017 09:11

Emily Ratajkowski, dhe gjoksi i saj ‘gjigand’ që po bënë bujë (FOTO)