10/11/2017 22:22

Orari i ndeshjeve të fundjavës në Superligë, ja kur do të luhet Trepça ’89 – Prishtina

10/20/2017 16:19

Nuk ka fitues në derbin drenicas, Drenica dhe Feronikeli ndajnë pikët

Nuk ka sjellë fitues ndeshja mes Drenicës dhe Feronikelit që ka përfunduar në barazim pa gola 0-0. Të dyja skuadrat kishin disa raste të mira ...