06/20/2017 16:30

Lamtumirë Leicester City, Mahrez kalon te gjiganti i Premierligës?

07/15/2017 19:57

Roma transferon ish lojtarin më të mirë në Premier Ligë

Riyad Mahrez ka arritur marrëveshje me skuadrën e Romës dhe orët në vijim pritet të kompletojë lëvizjen e tij drejt Serie A. Sulmuesi i Leicester Cityt nuk e k...