04/13/2018 18:31

Pesë kërcënimet e mëdha të Bayernit për Realin

04/13/2018 23:04

Bayern Munich – Real Madrid, emrat e shtatë lojtarëve që kanë veshur fanellat e dy skuadrave

Një tjetër sezon në Ligën e Kampionëve dhe një tjetër përballje Bayern Munich – Real Madrid. Kësaj here dy skuadrat me shumë histori në Evropë...