06/08/2017 20:01

Demi Rose, gati për plazh (Foto)

06/23/2017 15:31

Rike Roçi tërbon detin dhe çmend pushuesit (Foto)

Rike Roçi është një nga femrat më bombastike shqiptare. Publikimet e saj janë gjithmonë dhe më provokuese, aq më tepër tani që ka filluar zezo...