02/28/2018 17:39

Ku ka humbur Yaya Toure? Ja çfarë thotë Guardiola për të

03/13/2018 15:35

Drejtori i Bayernit e zbulon një fakt shokues për Pep Guardiolën

Doktori i ekipit kombëtar të Gjermanisë dhe Bayern Munichut, Hans-Wilhelmd Wohlfahrt, e ka goditur Pep Guardiola duke e quajtur mashtrues. Hans kishte dhënë do...