04/18/2018 16:42

Përplasje e fuqishme mes Memli Krasniqit e Albulena Haxhiut!

04/19/2018 20:36

Vjen dhe “reagimi” i Anton Qunit për marrëveshjen ndërmjet Gazmend Muhaxherit dhe Xhavit Halitit

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Anton Quni nuk ka dashur të komentojë koalicionin e arritur në Pejë mes partisë së tij dhe PDK-së, të nënshkrua...