02/21/2018 18:31

Merkel: Greqia dhe Maqedonia pranë zgjidhjes së çështjes së emrit

02/25/2018 16:43

Junker: Maqedonia është në rrugë të drejtë

Kreu i Komisionit Evropian, Zhan Klod Junker i shoqëruar nga eurokomisioneri për zgjerim dhe fqinjësi të mirë, Johanes Han po qëndron në Shkup. ...