05/09/2017 12:29

Edi Rama mbështetë Linda Halimin për gjysmëfinalen e sontme (Foto+Video)

05/13/2017 16:58

Linda Halimi: Ja kush dua ta fitoj Eurovizionin!

Edhe pse performanca dhe interpretimi i saj u vlerësua shumë nga Eurovizioni, këngëtarja shqiptare Lindita Halimi nuk arriti ta prekte magjinë që të dhuro...