04/25/2018 15:45

Cristiano apo Messi? Përgjigjet Luka Modric

04/29/2018 13:24

Fejohet Cristiano Ronaldo?

Georgina Rodriguez ka nxitur thashetheme se është fejuar me Cristiano Ronaldon. Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij Georgina Rodriguez mund ...