04/12/2018 21:42

Shokohet Atletico Madrid, shënon gol ish skuadra e Ronaldos

04/26/2018 21:20

Dy përjashtime në ndeshjen Arsenal – Atletico Madrid

Ka filluar me tensione të larta gjysmëfinalja e parë në mes të Arsenalit dhe Ateltico Madrid Në minutën e 10, të takimit pas një ndërhyrje bru...