Uncategorized

Spiuni maqedonas ka xhiruar politikanët duke bërë seks, shikoni! (Video)

03/17/2017 13:13
nga:M H

Marjan Efremov, ish i punësuar në Agjencinë për Zbulim në Maqedoni në vitin 2009, e pastaj edhe mik i afërt i shumë politikanëve dhe biznesmenëve nga Maqedonia, me vite i ka incizuar politikanët dhe biznesmenët e njëjtë në banesën e tij luksoze në Halkidiki.

Aty, ai në besim u ka organizuar orgji dhe gej-takime, e më pas i ka shantazhuar me ato incizime duke u kërkuar shumë të mëdha parash. Përcillni storjen e Televizionit “Al Jazeera”” lidhur me këtë rast./Lajmpress/

 

 

04/18/2018 21:18

Marinari shfaqë orenditë që lëviznin vet, derisa anija kalonte nëpër valë gjigante (Video)