Lajme

Skënderaj, arrestohet pasi gjuajti me armë në aheng

08/13/2017 14:27
nga:A.H

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në fshatin Llaushë të Skenderajt, i cili dyshohet se ka shtënë me armë gjatë një ahengu.
Te i dyshuari është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë, e cila është përdorur në këtë rast.

“Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin 24 orësh.

05/26/2017 16:10

Presidenca e mohon që Thaçi ishte sot në Llaushë