Showtime

Skandal:Publikohet videoja e nxehtë e Zajminës teksa tund të pasmet (Foto+18)

03/20/2017 22:22
nga:N S

Se është ndër femrat më seksi shqiptare e ka dëshmuar me kohë, shkruan Artistët Shqiptarë.

Zajmina Vasjari pak minuta më parë ka çuditur duke publikuar një video të nxehtë teksa tund të pasmet, për të gjithë ndjekësit e saj në Instagram.

Ajo video është fshirë nga këngëtarja vetëm pas 3 minutash, mirëpo ne kemi arritur të kapim disa sekuenca nga videoja.

Në këtë rast dyshojmë se videon e ka publikuar dikush tjetër dhe jo Zajmina, pasi këngëtarja aty shfaqte një pjesë shumë intime të saj.

Ndoshta mund të ketë qenë i dashuri i saj që e ka bërë një gjë të tillë, apo ndonjë mik i këngëtares.

12/15/2017 21:05

Zhvishet Zaimina, shfaq barkun e rrumbullakosur (Foto)