Showtime

Shokon motra e Encës! Shikoni të pasmet dhe këmbët e saj

06/19/2017 15:54
nga:R A

Këngëtarja Enca Haxhia së bashku me familjen e saj janë duke pushuar në Turqi.

Enca ka publikuar shpesh foto provokuese duke ndezur rrjetin.

Gjatë ditës së sotme edhe motra e saj Uindi ka publikuar një foto në të cilën i bien në sy të pasmet.

Në këtë foto nën ujë motra e këngëtares nuk duket dhe aq në formë.