Showtime

Shokon Kallashi: Skënderbeu konsumonte kokainë (Foto)

01/12/2017 11:48
nga:N S

Valltarja seksi kosovare Donjeta Kosumi- Kallashi ka shokuar me një foto që ka publikuar në Facebook.
Ajo ka postuar një foto të statujës së Skënderbeut të mbuluar më borë dhe ka thënë se mbi këtë monument ka kokainë.

Shikoni foton e Kallashit.

04/29/2017 16:42

Kallashi gati për një jetë të re, shikoni ndryshimet e para që ka bërë (FOTO)