Sporti

Shikoni super-sfidën Barcelona-Juventus në këtë link HD dhe pa bllokim

04/19/2017 20:52
nga:Gazeta Blic

Më poshtë e keni një link me kualitet HD për të shikuar ndeshjen Barcelona-Juventus.

06/27/2017 23:43

Dani Alves i jep lamtumirën emocionuese tifozëve të Juventusit (FOTO)