Sporti

Shikojeni live shortin për gjysmëfinalet e Champions League (VIDEO)

04/21/2017 11:42
nga:Y K

Në ora 12-00 në Nyon të Zivcrës hedhet shorti për gjysmëfinalet e garës më prestigjioze për klube Uefa Champions League.

Këtë vit në gjysmëfinale janë skuadrat si.. Real Madrid, Juventus, Atletico Madrid dhe skuadra franceze Monaco shkruan GazetaBlic.com

Për të shikuar shortin live klikoni këtu.

08/04/2017 12:30

Këto janë të gjitha përballjet që do t`i shohim në “Play Off” të Ligës së Kampionëve